Ach te prezenty, czyli kilka slów o kupowaniu podarków!

Uwielbiamy dostawać upominki. Możemy śmiało stwierdzić, iż obdarowywanie sprawia nam o wiele więcej radości, aniżeli otrzymywanie. To piękna cecha człowieka, który szczęście odnajduje w uśmiechu bliźniego. W naszej głowie rodzą się niebanalne pomysły na podarunki. Oryginalne prezenty określają naszą wybujałą osobowość i chęć zaimponowania innym. Pomysłowość to najlepszy wytwór wyobraźni człowieka. Należy jednak pamiętać, aby dopasować rodzaj niespodzianki względem osoby. Pozwoli to uniknąć nam niejednoznacznych sytuacji, które mogą zostać pejoratywnie ocenione.
Szczególną osobą, którą mam na myśli jest nasz szef. Jest on pracodawcą, co z góry narzuca zdystansowanie stosunki osobistych. Powinny nas łączyć jedynie sprawy zawodowe, a nie prywatne. Pozwala to uniknąć nieścisłości, a także niewybrednych komentarzy zazdrosnych współpracowników. Zdecydowanie wolimy uniknąć takich nieprzyjemnych sytuacji i wybrać dla prezenty dla szefa, które będą miłym dopełnieniem świętowania w pracy. Warto pamiętać, iż każda rzecz ofiarowana przełożonemu pokazuje mu jak go postrzegamy. Nieszablonowość to klucz do sukcesu. Będziemy w ten sposób zapamiętani jak kreatywni i nowatorscy. Wspaniałą sztuczką jest sprawienie szefostwu prezentu, który będzie sprawiał wrażenie kosztownego i wytwornego. Szata bowiem nie zdobi człowieka, ale prezent i owszem. Unikalne opakowanie przyciągnie czujne oko obdarowywanego i zachęci do natychmiastowego otwarcia prezentu.
Przejdźmy do meritum. Rynek oferuje nam niezliczone produkty, które podbiją serce każdego (nawet surowego) zwierzchnika. Urzekające kwiaty i rozpływające praliny będą optymalne dla wrażliwej szefowej dbającej o pracowników. Prawdziwy koneser sztuki zasługuje na niesztampowy obraz, który zagości w jego domu na honorowym miejscu. Żądnym nutki adrenaliny proponujemy skok ze spadochronem lub przejażdżkę samochodem wyścigowym. Zapewniamy, iż taki prezent spodoba się każdemu. Zatwardziałym szefom-pracoholikom sugerujemy zakup oryginalnie wykonanych artykułów biurowych, np: długopisy z kryształkami brylantów, skórzane aktówki.
Należy pamiętać także, że pracodawca to też człowiek i chwila przyjemności mu się należy. Kochajmy naszych szefów, bo lepszych nie będzie…

Zobacz też: Oryginalne prezenty | http://snob-shop.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *