Jak być piękną i zdrową

Każda z nas o tym marzy. Jak widać w telewizji piękną zgrabną kobietę z boskim ciałem to większość kobiet chce za wszelką cenę tak wyglądać, ale otwórzcie oczy drogie panie. To zwykły chwyt reklamowy.

Mało która z nas wygląda idealnie bo po prostu wygląda naturalnie co wcale nie znaczy żeby nie mogła wyglądać lepiej. Przestańmy się porównywać do telewizyjnych piękności a zacznijmy od tego co możemy u siebie zmienić. Większość z nas dręczy cellulit. Walka z nim to jak studnia bez dna, Są na to sposoby, ale to wymaga systematyczności. Można samemu zrobić sobie masaż antycellulitowy wykorzystując do tego bańki chińskie i olejek rycynowy, który ma właściwości rozbijające nagromadzony w skupiskach tłuszcz. Taniej będzie zrobić to w domu bo w gabinecie kosmetycznym za masaż antycellulitowy trzeba słono zapłacić.

Bańki można wykorzystać jeszcze w innym celu. Na bolące mięśnie wystarczą bańki chińskie, ale do zapalenia dróg oddechowych najlepsze banki ogniowe bo stawianie baniek nie jest trudne, potrzeba tylko trochę wprawy. Jeśli ktoś boi się tej czynności i żeby stawianie baniek było prostsze można w aptece kupić banki bezogniowe lub wykorzystać bańki chińskie. Bańki stawiano już od wielu lat i prawie zawsze były skuteczne. Stawiać baniek nie można kobietom w ciąży ze względu na ryzyko poronienia.

ban4

Najlepsze metody na leczenie przeziębienia w ciąży to sama natura, lipa z miodem, syrop z cebuli i wąchanie rozgniecionego czosnku, macierzanka i podobne. Zanim jednak kobieta zacznie leczenie przeziębienia w ciąży, najlepiej dowiedzieć się u zielarza lub w aptece zielarskiej jakie zioła na jej dolegliwości będą działały skutecznie i nie zagrażały poronieniem. Bardzo dobrym sposobem na leczenie przeziębienia w ciąży są masaże stóp inaczej mówiąc akupresura, która w bardzo łagodny i szybki sposób obniża gorączkę.To mój niezawodny sposób na wysoką temperaturę nie tylko w ciąży.

Artykuł powstał przy współpracy z

medplus_logo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *