Najlepsze formy reklamy dla Twojej firmy.

Jakie jest zadanie każdej reklamy? Zadaniem reklamy jest wywrzeć wpływ na konsumenta oraz zachęcić go do zakupu. Ulotki składane to najprostszy sposób zbliżenia konsumenta do produktu. Inne sposoby reklamy to foldery/katalogi, w których umieszczone są oferowane produkty. Zarówno druk folderów i jak i druk katalogów stanowią najczęstszą ofertę firm reklamowych.

ulotka

 

Ulotki składane są najtańszą i najbardziej rozpowszechnioną formą drukowanej reklamy – aby odnieść zamierzony skutek w informowaniu o produkcie ulotki składane powinny zawierać najistotniejsze informacje:logo firmy, slogan, atrakcyjny produkt lub promocje. Folder to forma (rozbudowana) ulotki zawierająca ogólne informacje o firmie lub jakimś produkcie, a katalog to zwykle rozbudowany zbiór całej palety produktów lub usług oferowanych przez danego producenta/sprzedawcę, dlatego druk folderów i druk katalogów jest często zlecany przez klientów.

 

Folder reklamowy to najbardziej efektywna forma kontaktu z klientem – oraz budowania pozytywnego wizerunku firmy, więc druk folderów jest zawsze na czasie. To folder reklamowy jest materiałem, który zostając u klienta potrafi podtrzymać dobre wrażenie wywarte podczas spotkania oraz dostarczyć rozmówcy dodatkowych informacji o ofercie firmy i dlatego druk folderów jest bardzo często zlecany przez firmy. Podobnie druk katalogów firmowych kompleksowo uwzględnia indywidualne potrzeby każdego klienta. Profesjonalne studia reklamowe oferują swoje usługi, wykonując projekty folderów reklamowych od dwustronnych po wielostronicowe katalogi produktowe, w których druk folderów i druk katalogów jest na wysokim poziomie.

 

ulotka3Druk folderów i druk katalogów jest wykonywany w technologii druku offsetowego – i metodą wysokiej jakości druku cyfrowego. Druk folderów w tym ulotki składane i druk katalogów realizowany jest w profesjonalny sposób przede wszystkim- na szlachetnych gatunkach papieru, z zastosowaniem unikatowych kolorów, na wysokiej jakości papierze. Jeżeli firma chce umieścić krótkie informacje, wówczas wybiera ulotki składane, a jeśli to jest szersza oferta decyduje się na druk folderów i druk katalogów. Niezwykle istotne jest, że agencje reklamowe dysponują osobami zajmującymi się grafiką, które tworzą indywidualny projekt graficzny, zgodny z potrzebami i identyfikacją wizualną firmy, co przyspiesza druk folderów i druk katalogów. Akceptują też gotowe projekty klientów, co ułatwia druk folderów i druk katalogów.

 

Istotne w procesie druk folderów i druk katalogów jest to – że projekty są wyceniane indywidualnie w zależności od potrzeb klienta oraz materiałów jakimi on dysponuje. W takiej sytuacji druk folderów w tym ulotki składane i druk katalogów są podstawą w funkcjonowaniu nowoczesnej firmy. W ofercie druk folderów w tym ulotki składane i druk katalogów istnieje obecnie możliwość uszlachetnienia druku np. poprzez folię matową, folię błyszczącą, poprzez pokrycie niektórych elementów projektu lakierem, wybiórcze tłoczenie – uwypuklenie czy wycinanie laserem wybranych elementów.

 

Artykuł powstał przy współpracy z

jkb print logo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *