Piękna aranżacja niskim kosztem

Odpowiednia aranżacja mieszkania może nieść za sobą znaczące koszty. Doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie posiadają dużych możliwości finansowych, a wciąż pragną drewnianych elementów w wystroju wnętrz, są meble sosnowe.

Przede wszystkim są tańsze od swoich bukowych czy dębowych odpowiedników, zatem ich zakup nie nadwyręży w sposób znaczący domowego budżetu. Dodatkowo pięknie się prezentują, a ich asortyment jest niezwykle szeroki, dzięki czemu posiadamy wiele możliwości aranżacji.

2016-03-24 13_33_17-Modern Interiors - Kate Hume _ Flickr - Photo Sharing!
Meble wykonane z drewna sosnowego charakteryzują się przede wszystkim uniwersalnością, pasują więc do wielu stylizacji i pomieszczeń. Jednak najbardziej odpowiadają im wnętrza urządzone w stylu skandynawskim oraz rustykalnym. Niezwykle pięknie prezentują się w otoczeniu bieli, szarości, beżów, pastelowych błękitów i pudrowych różów. Do takiej stylizacji warto dodać pojedyncze akcenty kolorystyczne w postaci barwnych poduszek, świec, kwiatów oraz innych dodatków aranżacyjnych.

Tak zaprojektowane wnętrze nabierze modernistycznego charakteru i stanowić będzie unikalne połączenie tradycji z nowoczesnością. Przyjemny oraz ciepły kolor sosnowych mebli można uwydatnić poprzez zastosowanie białych tekstyliów. W ten sposób podkreślimy ich naturalny, nieco surowy wygląd. Rozwiązanie to idealnie pasuje do wnętrz, takich jak salon czy też sypialnia.

więcej na: http://kochamymeble.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *