Praca w agencji hostess

Młode dziewczyny bardzo często mają problem ze znalezieniem dorywczej pracy w weekendy czy na akacje, i wówczas dobrym rozwiązaniem może być dla nich agencja hostess Poznań.

O ile dziewczyna ma odpowiednie warunki fizyczne, to znaczy jest szczupła, atrakcyjna fizycznie i sprawia ogólnie sympatyczne wrażenie, wówczas bez problemu da sobie radę ze znalezieniem pracy jako hostessa. co ciekawe, na takim promowaniu produktów w weekendy można całkiem nieźle zarobić.

Warunki fizyczne są w tej pracy bardzo istotne, ponieważ dziewczyny mają zachęcać potencjalnych klientów do zapoznania się z ofertą firmy, do skosztowania jej wyrobów lub nawiązania dalszej współpracy. Oprócz walorów fizycznych liczy się też miły uśmiech, charyzma i umiejętność nawiązania rzeczowego, merytorycznego kontaktu z potencjalnym klientem, odpowiadania na jego pytania dotyczące produktu.

Niektóre dziewczyny pracują jako hostessy na promocje Poznań, wówczas ich praca polega głównie na promowaniu w hipermarketach produktów danej firmy w stroju firmowym i zachęcaniu do ich skosztowania. Z kolei hostessy na targi Poznań pracują często przez wiele godzin, od rana do wieczora uczestnicząc aktywnie w targach, nawiązując kontakty z klientami, reklamując produkty.

Praca ta wydaje się banalnie prosta, poza tym jest też bardzo opłacalna – hostessy rzadko kiedy zarabiają mniej niż kilkanaście złotych za godzinę. Warto mieć jednak na uwadze specyfikę tej pracy, konieczność bycia stale miłą i uśmiechniętą osoba, często stania po wiele godzin na nogach w niewygodnym stroju, a to bywa męczące i z pewnością warte jest oferowanych sum.

więcej na: http://promogirls.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *