System zarządzania hotelem

Wszystkie nowo budowane, luksusowe hotele cztero i pięcio gwiazdkowe wdrażają nowoczesny system zarządzania całym budynkiem, który pozwala nie tylko na optymalizację kosztów operacyjnych hotelu, ale również na jego sprawne zarządzanie.

Ilumio to inteligenta aplikacja mobilna dla hoteli zapewniająca gościom najwyższy komfort obsługi. Dzięki kliku kliknięciom klient może dokonać natychmiastowej rezerwacji lub zamówić dodatkowe usługi bez potrzeby wychodzenia z pokoju. Ponadto ilumio pozwala na oglądanie telewizji, w tym również internetowej, na korzystanie z gier mobilnych, sprawdzanie elektronicznego przewodnika po programach lub też przeglądanie oferty hotelu oraz jego usług. W niektórych bardziej publicznych miejscach hotelu można zainstalować ilumio digital signage, który pełni rolę multimedialnego kanału informacyjnego ukazującego klientowi agendę najbliższych wydarzeń hotelowych.

apka2

Jest to forma dostępu do pełnej informacji oraz usług danego obiektu. Dzięki ilumioapp.pl – oprogramowanie hotelowe, właściciele ośrodków w miejscowościach wypoczynkowych mogą zapewnić gościom stały dostęp do widoku z kamer na stokach narciarskich. Po emocjonującym dniu pełnym wrażeń wspaniale jest usiąść przy kominku i napić się aromatycznego grzańca. Co jeśli w pokoju nie ma kominka? Wówczas gość może włączyć sobie kominek jako wygaszacz ekranu. Ciekawą opcją jest również możliwość rezerwacji atrakcji hotelowego SPA za pomocą tej mobilnej aplikacji.

apka5

Jeśli wybieramy się na stok, jednak nie mamy pojęcia jakie na nim panują warunki atmosferyczne, można to łatwo sprawdzić za pomocą interaktywnej aplikacji. Istnieje również możliwość rozmowy online z concierge, a także stały dostęp do naszego hotelowego rachunku. Profesjonalne systemy rezerwacji hotelowej ilumio to wspaniałe, nowoczesne i komfortowe rozwiązania zarówno dla wymagających, niedopieszczonych gości jak i hotelarzy, którzy muszą dbać o zachowanie jak najwyższego poziomu obsługi. Systemy hotelowe ilumio to przyszłość, która zaczyna się już dziś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *