Tynki cementowo-wapienne w Krakowie

Wykończenie tynkarskie to zwieńczenie każdej budowy, od którego zależy przyszły wygląd każdego pomieszczenia. Źle położony tynk skutkuje wadami widocznymi często dopiero po położeniu farby. Wtedy pozostaje już jednak albo pogodzenie się z niedoróbkami albo wykonanie poprawek, co zakończy się remontem i nadprogramowymi kosztami. Dlatego też warto zlecić położenie tynków profesjonalistom z wieloletnim stażem i cieszyć się nieskazitelnie gładkimi ścianami bez przebarwień, odprysków i nierówności.

Firma INSIDE SYSTEM GROUP oddaje do Państwa dyspozycji kilka doświadczonych i profesjonalnych ekip tynkarskich wykonujących miesięcznie nawet do 3000 m2. Są one wyposażone w pełne zaplecze sprzętowe, w tym najnowocześniejsze modele agregatów tynkarskich. Niezbędne do podjęcia pracy pomiary i wyceny wykonywane są bezpłatnie, a na zakończone zlecenia udziela się 100% gwarancji. Specjalnością firmy są powracające właśnie do łask tynki cementowo-wapienne i tynki gipsowe. Stosowane materiały są najwyższej jakości, ponieważ INSIDE SYSTEM GROUP jest autoryzowanym wykonawcą firm Knauf oraz Baumit. Firma przyjmuje także zlecenia na usługi związane z pracami wylewkarskimi, elewacyjnymi oraz wykończeniowymi.

INSIDE SYSTEM GROUP oferuje także usługi w zakresie nakładania gładzi, czyli tynku cienkowarstwowego. Wykończenie nakładaną maszynowo gładzią sprawia, że wszystkie niedoskonałości i nierówności na warstwie tynku cementowo-wapiennego zostają poprawione i zamaskowane. Cała powierzchnia jest wygładzana aż do uzyskania idealnie równej i gładkiej płaszczyzny. W zależności od potrzeb i wymagań klienta stosuje się także odporne na wpływy atmosferyczne i wodę tynki mineralne, akrylowe (żywiczne), elastyczne tynki silikonowe oraz silikatowe. Malowanie powierzchni przeprowadza się metodą natryskiwania agregatem, co znacznie skraca czas wykonania usługi i jest oszczędniejsze- bez żadnego uszczerbku na jakości.

Zobacz zatem: Tynki cementowo-wapienne Kraków | Inside System

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *