Urządzenia MFP – niezastąpione w każdej firmie

Urządzenia MFP czyli z ang. Multi Function Product stały się w ostatnim czasie bardzo popularne i obecnie stanowią one standardowe wyposażenie praktycznie każdego biura czy przedsiębiorstwa.


Funkcje urządzeń MFP

Urządzenia wielofunkcyjne, jak sama nazwa wskazuje to sprzęty, które łączą w sobie wiele różnych funkcji, aby nie trzeba było kupować osobnej maszyny do drukowania i osobnej do skanowania dokumentów. Dzisiejsze maszyny MPF drukują, skanują, kopiują, przesyłają skany na podany adres mailowy lub w konkretnym folderze na dysku. Ponadto mogą również wysyłać faksy, łączyć się bezprzewodowo z urządzeniami mobilnymi jak tablet czy telefon, a nawet same monitorują własną pracę i wysyłają raporty o błędach lub wzywają serwis w momencie, kiedy kończą się materiały eksploatacyjne.

Personalizacja panelu w urządzeniach MFP

Oprócz wysokiej funkcjonalności i wygody w użytkowaniu, urządzenia MFP mogą pochwalić się również kilkoma ciekawymi i jakże komfortowymi rozwiązaniami. Jednym z nich jest personalizacja panelu w taki sposób, aby ukryć nieużywane skróty i aplikacje, natomiast na pierwszy plan wyciągnąć te, których dany użytkownik używa najczęściej. W ten sposób panel danego pracownika będzie dla niego przejrzysty, estetyczny i wygodny oraz podniesie wydajność jego pracy.

dru4

Komunikacja urządzeń MFP z tabletami i smartfonami

Dzisiejsze urządzenia MPF to bardzo sprytnie i inteligentnie zaprojektowane maszyny, które bez większych problemów mogą połączyć się z urządzeniami mobilnymi za pomocą znacznika NFP czyli Near Field Communication umieszczonego na obudowie drukarki. Komunikacja odbywa się natychmiastowo i można bez przeszkód wydrukować plik z telefonu lub pobrać skan dokumentu do smartfona.

Te i wiele innych, funkcjonalnych urządzeń można zakupić dla swojej firmy dzięki firmie Kserkop. Warto zalogować się na ich stronie internetowej pod adresem http://www.kserkop.com/pl–urzadzenia-drukujace-9 i zapoznać się z bogatą i szeroką ofertą świadczonych usług. Ponadto można również wysłać konkretne zapytanie poprzez formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *