Jak wyglądają zakupy ze stylistką?

Warto wiedzieć, które ubrania pasują do naszego typu sylwetki. Wtedy mamy pewność, że podkreślamy swoje atuty i ukrywamy wady. Ubrania powinny być wygodne, ale i ładne. Dzięki nim czujemy się lepiej i cieplej. Warto wybrać się na zakupy ze stylistką, która pokaże nam na co zwracać uwagę.

Przede wszystkim ubrania powinny być dopasowane do naszej figury i w odpowiednich kolorach. Nie wszystkim osobom pasują te same kolory, dlatego warto dobrać je tak by podkreślały naszą urodę. Dodatkowo warto zwracać uwagę na skład odzieży. Wybierając okrycie wierzchnie na zimę lepiej wybrać te, które zawierają w składzie wełnę lub kaszmir. Naturalne materiały świetnie grzeją, ale i przepuszczają powietrze, ale powinny mieć też dodatek sztucznych materiałów. Dlaczego? Na to pytanie jak i na wiele więcej odpowie Ci szczegółowo stylistka.

Dodatkowo to także usługi stylistki na specjalne okazje. Jeśli czeka Cię wesele, na którym chcesz wyglądać pięknie, zwróć się o pomoc do specjalistki. Doradztwo nie ogranicza się jedynie do doboru sukienki czy dodatków, ale także fryzury i dopasowanego makijażu. Dzięki temu dowiesz się jaki kolor włosów i fryzura pasują do Twojej twarzy oraz jak powinien wyglądać Twój makijaż i jak go najlepiej nakładać. To oferta także dla mężczyzn, którzy chcą wybrać odpowiedni garnitur na ślub.

Pierwsze spotkanie ze stylistką rozpoczyna się zawsze od przeprowadzenia analizy figury i dopasowania kolorów. Ten etap można jednak pominąć dzięki przesłaniu zdjęć i udzieleniu odpowiedzi na kilka pytań. Warto jednak przeznaczyć kilka godzin za wspólne zakupy, żeby odkryć swój styl.

Zobacz więcej: Style&More | Zakupy ze stylistką

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *