Zegarki ręcznie robione z drewna

Sklep internetowy Plantwear, produkujący zegarki z drewna bije rekordy popularności – ręcznie robione czasomierze z hebanu czy dębu, okazał się strzałem w 10-tkę.

Drewniane zegarki męskie są przede wszystkim unikatowe – nie ma dwóch takich samych kawałków drewna, każdy wykonany zegarek jest więc kompletnie inny. Co jednak z jakością tak wykonanych czasomierzy? Czy drewno to odpowiedni materiał na zegarek? Sprawdźmy!

Ostra selekcja materiału

Wybór jednej palety drewna zajmuje dwóm osobom nierzadko cały dzień – tak pisze na swojej stronie firma Plantwear. Nic w tym dziwnego – wadliwy materiał sprawi, że nawet kilkaset zegarków może trafić do kosza. Z tego powodu inżynierowie firmy osobiście sprawdzają każdą paletę drewna, która jest wykorzystywana do produkcji.

Testy, ciągle testy

Każdy zegarek po wykonaniu przechodzi 24 godzinne testy mechanizmu i odporności na pęknięcia czy zachlapania. Dzięki temu firma zyskuje pewność, że sprzedaje zegarek, który działa i nie jest wadliwy produkcyjnie.

Zegarki odporne na wodę

Zegarki ręcznie robione z drewna nie są do nurkowania – to oczywiste. Firma jednak gwarantuje, że są odporne na zachlapania, a niektóre modele nawet unoszą się na wodzie. Doskonałe zabezpieczenie drewna sprawia, że nie ma obawy o jego stan po zachlapaniu.

Zwrot do 100 dni i 2 lata gwarancji

Dla pewności konsumenta Platwear obiecuje aż 2 lata gwarancji i daje 100 dni czasu na zwrot towaru. Kupując drewniany zegarek męski mamy więc pewność, że jeśli nie spełni naszych oczekiwań lub ulegnie awarii, mamy prawo do zwrotu lub darmowego serwisowania.

4% zwrotu z powodu wad technicznych

Firma chwali się na swojej stronie internetowej jedynie 4% zwrotu towaru z powodu wad technicznych! Trzeba przyznać, że jest to znakomity i bardzo zachęcający wynik. Tak niski odsetek zwrotów to wynik ostrej selekcji, ale jak widać, jest to opłacalne.

drewniany12

Plantwear wiele zrobił, żeby upewnić nas o wytrzymałości swoich zegarków. Wydaje się jednak, że w zasadzie robić tego nie musi – firma odniosła spektakularny sukces w ciągu zaledwie kilku lat istnienia i w tej chwili sprzedaje swoje zegarki do kilkudziesięciu krajów świata. Bubla więc nie kupimy – a zegarek wykonany ręcznie z drewna to z pewnością ciekawy i oryginalny gadżet. Polecamy! Zapoznaj się z ofertą wyjątkowych zegarków Plantwear na stronie https://plantwear.pl/kategoria/zegarki/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *