Znane tablice w mniej znanym nam dla nich otoczeniu

W dzisiejszych czasach, spragnieni niekonwencjonalnych rozwiązań często używamy do aranżacji wnętrz produkty wykorzystywane do tej pory w każdym innym miejscu, ale nie w domu.
Świetnym tego przykładem są wszelkiego rodzaju tablice suchościeralne i korkowe.
Ozdabiają ściany sal podczas zajęć dydaktycznych i szkoleniowych. Znajdziemy je głównie na uczelniach, w szkole, w przedszkolu, w ośrodku szkoleniowym czy konferencyjnym.
Poza standardowym, znanym nam również z życia zawodowego wykorzystaniem, tablice ścienne znajdują miejsce również w naszych domach.

Tablica korkowa oprawiona w drewnianą ramę stanowi praktyczny gadżet biurowy, czy szkolny, sprawdzi się również jako ozdoba ściany w domu. Z powodzeniem można zaprojektować ją w interesujących nas rozmiarach, gdyż na rynku dostępne są tablice korkowe na wymiar.
Jeśli zawiesimy na niej zdjęcia, artykuły, znane hasła, czy motta może stać się sama w sobie niepowtarzalną dekoracją.
Zawieszona w pokoju dziecięcym może spełniać funkcję porządkującego niezbędnika, do którego przymocujemy przedmioty użytku codziennego.

Tablica magnetyczna, obok tej o powierzchni korkowej, to drugi najpopularniejszy typ tablic na polskim rynku.
Jest pokryta polakierowaną blachą dzięki czemu utrzymuje zaczepione magnesami wydruki. Zawieszona w ogólnie dostępnych miejscach, opatrzona ciekawymi napisami może tworzyć niepowtarzalny element aranżacyjny nie tylko w biurze, w szkole, ale i w domu.
To też kapitalny pomysł na rozwijanie kreatywności dzieci.

Tablica kredowa – do czego służy każdy z nas doskonale wie. To funkcjonalne rozwiązanie, znajdujące zastosowanie w salach lekcyjnych.
W ostatnim czasie stała się bardzo modnym, innowatorskim patentem na zmianę stylistyki mieszkania. Sprawdzi się w kuchni, w holu, w salonie, w pokoju dziecięcym, a nawet jako zabudowa na drzwiach. Dodatkową inspiracją dla nas może być fakt, że rozmiary tablic kredowych mogą być dopasowane indywidualnie do konkretnych potrzeb. Dzięki temu tablice kredowe na wymiar mogą pokrywać nawet największe powierzchnie.

Marzysz o tym, aby zwykłą ścianę zamienić w przestrzeń pełną pomysłów?
Wykorzystaj jedną lub kilka tablic.

Sklep: https://tableo.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *