Oferta biura rachunkowego

Każdy przedsiębiorca musi zmagać się z prowadzeniem księgowości i rachunkowości oraz pamiętać o terminowej realizacji zobowiązań zarówno na rzecz swych kontrahentów, jak i na rzecz Skarbu Państwa i jednostek samorządu terytorialnego. Dla wielu z nich faktury, rachunki i pity śnią się po nocach jako senne koszmary. Jeśli zatem chcesz oddać się w pełni swej działalności, spać spokojnie i mieć pewność, że Twoje interesy są dobrze pilnowane, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.
Biuro rachunkowe PRYM (Kraków) oferuje pełen zakres usług w zakresie prowadzenia księgowości, rachunkowości, sprawozdawczości i doradztwa podatkowego. Ponadto kompleksowo poprowadzimy za Ciebie również sprawy kadrowe, pracownicze i płacowe. Powierzone nam zlecenia realizujemy rzetelnie, szybko i terminowo. Zapewniamy również prowadzenie sporów i reprezentowanie przed sądami administracyjnymi w zakresie odwołań od decyzji podatkowych.
My kompleksowo zajmiemy się prowadzeniem spraw biurowych, a Ty będziesz mógł zająć się wykonywaniem swojej pracy, bez potrzeby zamartwiania się o biurokratyczne obowiązki.
Gwarantujemy wysoką jakość usług i profesjonalną obsługę, ponieważ nasz personel to sami wykształceni specjaliści, posiadający długoletnie doświadczenie i nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje.
Do współpracy zapraszamy zarówno małe, jak i duże podmioty gospodarcze z każdej branży. Pragniemy jednak zaznaczyć, że swoje usługi świadczymy nie tylko na rzecz podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, lecz także na rzecz osób indywidualnych. Jeżeli zatem chcesz rozliczyć roczny PIT, to zgłoś się do nas. My profesjonalnie, szybko, tanio i bezbłędnie przygotujemy dla Ciebie roczne rozliczenie podatku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *