Tekstylia hotelowe – walory użytkowe i dekoracyjne

Częste podróże turystyczne lub wyjazdy na delegacje wiążą się z poszukiwaniem miejsc noclegowych. Hotele o wysokim standardzie oferują apartamenty i pokoje komfortowo urządzone, ze starannie zaaranżowanym wnętrzem i odpowiednim wyposażeniem.

szwalnia7Szczególne znaczenie ma dobór tkanin o ciekawej fakturze i kolorystyce – na przykład zasłony dla hoteli produkuje się z materiałów o niezbyt jaskrawych wzorach, w stonowanych barwach i strukturze pozwalającej osłonić wnętrze przed nadmiarem światła słonecznego. Pościele do hoteli wytwarzane są z tkanin lekkich, przewiewnych, aby zapewnić dobry wypoczynek i spokojny sen. Szeroki asortyment jaki oferuje szwalnia – tekstylia hotelowe, są w najlepszym gatunku i o bogatym wzornictwie. Pościele do hoteli to poszwy, prześcieradła, poszewki, kapy na łóżka i narzuty na tapczany. Zazwyczaj stanowią one komplety dobrane pod względem stylu i tonacji barw. Dla nowożeńców w podróży poślubnej szwalnia uszyje pościele do hoteli w stylu romantycznym, najczęściej atłasowe, z falbanami, aplikacjami lub innymi elementami ozdobnymi.

 

szwalniaZasłony dla hoteli goszczących młode pary – będą w ciepłych kolorach stwarzających przyjemny i intymny nastrój. Miłym akcentem są eleganckie obrusy i serwetki dopasowane do całości wystroju. Pościele do hoteli, których gośćmi są grupy wycieczkowe lub uczestnicy imprez szkoleniowo – rekreacyjnych, produkowane są w prostszych wzorach, jednak równie znakomite jakościowo. Produkty, które oferuje szwalnia – tekstylia hotelowe różnego typu, mogą zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ich podstawowymi walorami są trwałość i estetyka wykonania. Staranne wykończenie i dbałość o każdy detal sprawia, że pościele do hoteli zapewnią gościom maksimum komfortu.

 

W hotelach organizowane są też przyjęcia weselne i inne zbiorowe imprezy okolicznościowe – duże znaczenie ma więc aranżacja sal przeznaczonych na konsumpcję i zabawę. Jadalnia wygląda efektownie, gdy znajdą się w niej stoły nakryte białymi obrusami, a na nich mogą znaleźć się kolorowe serwetki bankietowe. Sala balowa prezentuje się znakomicie gdy na oknach zawieszone są pięknie udrapowane zasłony, które zawsze są głównym elementem dekoracyjnym. Zasłony dla hoteli produkuje się z pluszu, aksamitu, kaszmiru lub lżejszych ale równie atrakcyjnych materiałów.
szwalnia3Dzięki bogatemu wzornictwu najlepszych projektantów – oraz wykorzystywaniu wysokogatunkowych tkanin, wyroby, które oferuje szwalnia – tekstylia hotelowe, są ofertą dla obiektów noclegowych o najwyższym standardzie. Pościele do hoteli produkowane są w różnych rozmiarach dostosowanych do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Zasłony dla hoteli spełniają warunki przewidziane dla różnych systemów zaciemnień. Kompleksowa oferta zapewnia spójną estetykę wszystkich elementów.

Wieloletnie doświadczenie szwalni w branży tekstylnej jest gwarancją solidności i rzetelności w realizowaniu zamówień. Podstawową dewizą jest spełnianie wszelkich oczekiwań klientów pod względem jakości i estetyki oferowanych tekstyliów.

 

źródło: www.jonquil.pl/a1243,tekstylia_tkaniny_hotelowe.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *