Jak zrobić Kamień w Little Alchemy?

Jak zrobić Kamień w Little Alchemy?

W sklepie Play możemy odnaleźć wiele ciekawych aplikacji, które ułatwią nam codzienne funkcjonowanie. Dostępnych jest tam także sporo interesujących gier, które warto pobrać na swój telefon jedną z nich jest bez wątpienia gra o nazwie Little Alchemy (Mały Alchemik).

Gra Little Alchemy – co warto wiedzieć na jej temat?

Gra Little Alchemy to popularna gra na telefony i tablety. Warto także dodać, że w grę tę można grać również na komputerach stacjonarnych. Wówczas należ uruchomić ją w dowolnej przeglądarce internetowej na stronie littealchem.com. Co ważne dla wielu osób w grze tej istnieje możliwość wyboru języka polskiego. Jakie są, więc główne zasady tej gry? Na czym ona polega? W Little Alchemy chodzi o to, aby w logiczny sposób połączyć ze sobą dwa elementy tak, aby w wyniku tego połączenia powstał element pochodny. Jako przykład możemy tu podać połączenie Ziemi z Wodą w wyniku, czego powstaje Błoto. Gra dla wielu osób jest niezwykle interesująca, ponieważ każda kombinacja połączeń stanowi ciekawą małą zagadkę.

Jak zrobić Kamień w Little Alchemy?

Jak stworzyć kamień w grze Little Alchemy? W jaki sposób możemy go wykorzystać?

Jednym z elementów, który bez wątpienia może przydać się nam w tej grze jest Kamień. Może się jednak zdarzyć tak, że przez dłuższy czas nie będziemy mogli go utworzyć. Na szczęście istnieje proste rozwiązanie, które pomoże nam rozwiązać ten problem. Aby utworzyć Kamień w Little Alchemy należy połączyć ze sobą Powietrze i Lawę. Jak już będziemy posiadali Kamień to pamiętajmy, że za jego pomocą możemy stworzyć inne elementy. I tak np. w wyniku połączenia Kamienia i Pustyni otrzymujemy Piramidę, Kamień i Powietrze daje nam Piasek, Kamień i Metal - Ostrze, a Kamień i Narzędzia - Posąg. Jeżeli zaś połączymy ze sobą Kamień i Dinozaura to zostanie utworzona Skamielina. W sumie w grze Little Alchemy wszystkich kombinacji połączenia Kamienia z innym przedmiotem na skutek, których powstaje nowy przedmiot jest aż 17. Jak więc widać Kamień to niezwykle przydatny przedmiot i warto znać sposób na jego utworzenie.

Podobne artykuły