Aplikacja Rossmann. Jak pobrać i jak korzystać?

Aplikacja Rossmann. Jak pobrać i jak korzystać?

Rossmann to doskonale znana wszystkim drogeria, do której ustawia się zawsze długa kolejka klientów. Oczywiście każdy lubi otrzymywać kody rabatowe i korzystać ze zniżek. Wpływa to w wielu przypadkach na podjęcie decyzji o zakupie danego produktu. Taką możliwość w sieci Rossmann można sobie zagwarantować poprzez pobranie powiązanej aplikacji. Jak z niej korzystać?

Aplikacja Rossmann. Jak pobrać i jak korzystać?

Korzystanie z aplikacji Rossmann

Promocje wprowadzane w Rossmannie przyciągają ogromne rzesze osób nimi zainteresowanych. Aby być na bieżąco w tym temacie, sprawdzi się aplikacja. Można ją pobrać ze sklepu Google Play, App Store oraz Windowsa – całkowicie za darmo. To nie tyko gwarancja możliwości skorzystania z super rabatów, ale również pozyskiwanie takich informacji z przysłowiowej pierwszej ręki. Kolejną korzyścią związaną z korzystania z tego rozwiązania jest wspieranie akcji charytatywnych. Przeznacza się na nie 1 złotówkę z co trzecich zakupów. Przy tak dużym zainteresowaniu są to naprawdę duże kwoty. Po instalacji aplikacji, należy dokonać rejestracji, która zajmuje tylko kilka minut. Następnie wybiera się program, do którego chce się dołączyć. Dostępne są Klub Rossman i Rossnę – przynależność do jednego nie wystarcza? Zapisz się do obu jednocześnie – to również jest możliwe.

Wirtualna karta Rossmanna

Wraz z instalacją aplikacji, każdy jej użytkownik ma wirtualną kartę Rossmanna. Stan jej konta można sprawdzać w dowolnym momencie w zakładce „Twoja karta”. Nieco nowsze modele smartfonów mogą ją uruchomić przy pomocy funkcji NFC. Wystarczy zapoznać się z poszczególnymi opcjami ustawień w urządzeniu. W takim przypadku, podczas płacenia za zakupy przykłada się jedynie telefon do czytnika. Nie jest potrzebne każdorazowe wejście do aplikacji. Jej posiadanie wiąże się z wieloma korzyściami. Oczywistym jest fakt, iż kosmetyki do codziennej pielęgnacji stosuje się bardzo regularnie. Jeżeli przy okazji ich zakupu można korzystać ze zniżek – jest to dodatkowe udogodnienie. Czy ktokolwiek przyzna się, że nie lubi promocji? Chyba nie!

Podobne artykuły