Jak pobrać World of Tanks?

Jak pobrać World of Tanks?

World of Tanks to gra, w której toczy się wojny za pomocą czołgów. Warto zaznaczyć, że jest to tak zwana gra free to play, co oznacza, że nie musimy dokonywać jej zakupu wystarczy, że pobierzemy ją z odpowiedniej strony internetowej. Jak tego dokonać?

W jaki sposób pobrać grę World of Tanks na PC?

Stroną internetową, którą musimy odwiedzić, aby pobrać grę World of Tanks na PC jest strona worldoftanks.eu. Aby zacząć grać w tę gra należy utworzyć swoje konto. W tym celu trzeba podać takie dane jak: adres email, pseudonim, jakiego będziemy używali w grze oraz hasło. Należy również zaakceptować wymagane zgody. Po kliknięciu przycisku „Kontynuuj” nasze konto zostanie założone. Warto dodać, że w tym momencie możemy zajrzeć także do tak zwanego „przewodnika nowicjusza”, który to znajduje się na tej właśnie stronie i który zawiera ważne informacje na temat podstaw gry. Takie informacje przydadzą się zwłaszcza osobom początkującym. Natomiast, aby rozpocząć grę wystarczy już tylko ją pobrać i zainstalować na PC. Jak to zrobić?

Jak pobrać World of Tanks?

Pobieranie i instalacja gry World of Tanks.

Pobranie klienta jest stosunkowo proste, wystarczy kliknąć w przycisk o nazwie „Pobierz grę”. Należy jedynie zaznaczyć, iż gra ta pobiera się domyślnie w wersji na Windowsa, dlatego też, jeżeli korzystamy z systemu macOS musimy pamiętać o tym, aby pobrać wersje na ten właśnie system. Następnie wystarczy już tylko uruchomić pobrany plik oraz przystąpić do instalacji. W tym celu klikamy w przycisk „Sprawdź ustawienia”, a potem w przycisk „Instaluj”. W ten oto sposób pobierzemy klienta i zostanie nam już tylko instalacja samej gry World of Tanks. Analogicznie jak w przypadku instalacji klienta przy instalacji gry klikamy w przycisk „Zainstaluj”. Warto również dodać, że w tym miejscu możemy dostosować do swoich potrzeb język instalacji czy miejsce instalacji. Kiedy gra zostanie już pobrana, aby ją uruchomić musimy wpisać swoje dane konta i nacisnąć przycisk „Graj”. Zostaniemy wówczas automatycznie przekierowani do garażu gdzie już będziemy mogli rozpocząć swoją rozgrywkę.  

Podobne artykuły